Kontakt

Dostawca kawy do biura, hotelu, kawiarni, restauracji.

Jesteśmy przekonani, że dbasz o świeżość i jakość kawy serwowanej w Twoim lokalu lub cenisz sobie smak kawy w Twojej firmie, dlatego skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Przekaż nam swoje oczekiwania, a my odezwiemy się do Ciebie z ofertą lub dodatkowymi pytaniami potrzebnymi do jej sporządzenia. Jako dostawca kawy do hotelu, biura, kawiarni czy restauracji, przykładamy dużą wagę do jakości naszego produktu oraz terminowości dostaw. Dokładny opis naszej oferty znajdziesz TUTAJ.

Dostawca kawy do sklepu stacjonarnego i internetowego.

Jesteś zainteresowany sprzedażą detaliczną naszej kawy świeżo palonej w sklepie stacjonarnym lub internetowym? Również wyślij zapytanie korzystając z formularza poniżej. Podaj swoje oczekiwania wobec oferty, a my odezwiemy się do Ciebie z propozycją. Zapewniamy dostawy nawet stosunkowo niewielkich partii kawy. Jako dostawca kawy do sklepów stacjonarnych i internetowych stawiamy na najwyższą jakość obsługi naszych klientów. W przypadku sklepów stacjonarnych oferujemy możliwość wsparcia poprzez dostarczenie informacyjnych materiałów marketingowych oraz brandowanych standów i prezenterów, które przyciągną uwagę Twoich klientów.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

W ofercie posiadamy kawy świeżo palone z różnych zakątków świata. Znajdziesz wśród nich kawy jednorodne, doskonałe do parzenia metodami przelewowymi, a także mieszanki espresso do przygotowywania aromatycznych kaw mlecznych. Dokładne opisy oferowanych kaw znajdziesz klikając – kawy świeżo palone do biura, kawiarni, hotelu. Adresatami oferty Tikofi są:

Dostawca kawy do biura, hotelu, kawiarni, restauracji.

Sprzedaż detaliczną naszych produktów prowadzimy przez sklep internetowy pod adresem: www.explosia.pl

Tikofi Wojciech Walkowiak

ul. Wojska Polskiego 95

78-600 Wałcz

NIP: 9271907260

REGON: 147098367

Numer konta:

mBank

10 1140 2004 0000 3502 7617 7174

Telefon / E-mail:

e-mail: b2b@tikofi.pl

tel. : 606 341 715

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00