Kontakt

Dostawca kawy do biura, hotelu, kawiarni, restauracji.

Jesteśmy przekonani, że dbasz o świeżość i jakość kawy serwowanej w Twoim lokalu lub cenisz sobie smak kawy w Twojej firmie, dlatego skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Przekaż nam swoje oczekiwania, a my odezwiemy się do Ciebie z ofertą lub dodatkowymi pytaniami potrzebnymi do jej sporządzenia. Jako dostawca kawy do hotelu, biura, kawiarni czy restauracji, przykładamy dużą wagę do jakości naszego produktu oraz terminowości dostaw. Dokładny opis naszej oferty znajdziesz TUTAJ.

Dostawca kawy do sklepu stacjonarnego i internetowego.

Jesteś zainteresowany sprzedażą detaliczną naszej kawy świeżo palonej w sklepie stacjonarnym lub internetowym? Również wyślij zapytanie korzystając z formularza poniżej. Podaj swoje oczekiwania wobec oferty, a my odezwiemy się do Ciebie z propozycją. Zapewniamy dostawy nawet stosunkowo niewielkich partii kawy. Jako dostawca kawy do sklepów stacjonarnych i internetowych stawiamy na najwyższą jakość obsługi naszych klientów. W przypadku sklepów stacjonarnych oferujemy możliwość wsparcia poprzez dostarczenie informacyjnych materiałów marketingowych oraz brandowanych standów i prezenterów, które przyciągną uwagę Twoich klientów.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

W ofercie posiadamy kawy świeżo palone z różnych zakątków świata. Znajdziesz wśród nich kawy jednorodne, doskonałe do parzenia metodami przelewowymi, a także mieszanki espresso do przygotowywania aromatycznych kaw mlecznych. Dokładne opisy oferowanych kaw znajdziesz klikając – kawy świeżo palone do biura, kawiarni, hotelu. Adresatami oferty Tikofi są:

Dostawca kawy do biura, hotelu, kawiarni, restauracji.

Sprzedaż detaliczną naszych produktów prowadzimy przez sklep internetowy pod adresem: www.explosia.pl

Tikofi Paweł Siurdyban Wojciech Walkowiak Spółka Cywilna

Cesarzowice 1i

55-080 Kąty Wrocławskie

NIP: 8961586169

REGON: 383117410

Numer konta:

Bank Pekao S.A.

56 1950 0001 2006 0093 2290 0003

Telefon / E-mail:

e-mail: b2b@tikofi.pl

tel. 1: 535 275 767

tel. 2: 606 341 715

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00