Oferta

Kawa do biura, hotelu, kawiarni, restauracji - właściwa kawa we właściwym miejscu.

Osobiste preferencje w odniesieniu do smaku i właściwości pobudzających kawy mogą być tak różne, jak różni są ludzie i ich aktualne potrzeby. Miejsca, w których podawana jest kawa również są różne. Wydawałoby się, że kawa to po prostu kawa, jak się jednak okazuje warto zadbać o to, aby we właściwym miejscu serwować kawę zgodną z jego przeznaczeniem, upodobaniami lokalnych kawoszy czy panującą tam atmosferą. Mamy to na uwadze. Dlatego przed poleceniem klientowi danej kawy, staramy się zrozumieć jakie są jego oczekiwania względem smaku i zwartości kofeiny, co charakteryzuje miejsce w którym będzie spożywana, a nawet w jakim czasie w ciągu dnia będzie to miało miejsce. Z naszej oferty dobierzemy kawę odpowiednią do każdej potrzeby. Dokładny opis świeżo palonych kaw segmentu Premium i Specialty znajdziesz przechodząc do zakładki – Kawa z palarni do biura i gastronomii.

Kawa do biura, firmy, instytucji.

Kawa do biura, firm prywatnych i instytucji publicznych.

Trudno wyobrazić sobie poniedziałkowy poranek w pracy bez pobudzającego aromatu i smaku czarnego napoju. Świeżo palona kawa w biurze pozytywnie wpłynie na atmosferę pracy i pobudzi zespół Twoich pracowników. Filiżanka wybornej kawy pomoże sprostać zaplanowanym zadaniom, podczas przerwy umożliwi przyjemny relaks, a w trakcie intensywnych spotkań biznesowych zapewni chwilę rozluźnienia i energię do dalszej pracy. Doskonałą propozycją na promocję Twojego biznesu będzie personalizowana kawa z logo firmy.

Kawa do biura w naszej ofercie to:

Kawa do kawiarni i restauracji.

Łagodna lub mocna, czarna albo z mlekiem, do lodów lub do ciasta  – odpowiednio skomponowana mieszanka kawy świeżo palonej wniesie do każdej kawiarni i restauracji nową, lepszą jakość. Klienci Waszych lokali przykładają szczególną wagę do smaku i aromatu serwowanej kawy. Zaskocz ich świeżością ziaren, aromatem unoszącym się w powietrzu i głębokim smakiem kawy rzemieślniczej. Wieść o tym szybko rozniesie się po okolicy sprowadzając kawoszy spragnionych nowości. Świeża kawa z logo kawiarni lub restauracji, którą klienci będą mogli zabrać ze sobą do domu, to możliwość dodatkowego zarobku i promocji Twojej kawiarni.

Oferujemy:
kawa do kawiarni i restauracji
Kawa do hotelu i pensjonatu

Kawa do hotelu i pensjonatu.

Kawa do hotelu lub pensjonatu powinna odznaczać się wyjątkową jakością. Poranek po nocy spędzonej w hotelu, wielu podróżnym kojarzy się ze smakiem i aromatem kawy podanej do porannego bufetu. Zadbaj o to by chwila, w której sięgną po filiżankę i wezmą pierwszy łyk kawy, była dla gości Twojego przybytku przyjemnym doznaniem. Być może odwdzięczą się za to miłym słowem lub pozytywną opinią w internetowej ocenie. Świeżo palona kawa do hotelu to znakomity sposób na urozmaicenie oferty i gwarancja satysfakcji Twoich gości. Prowadzisz w hotelu sprzedaż produktów lokalnych? Personalizowana kawa z logo hotelu może stanowić dodatek do oferty, a także doskonały produkt marketingowy.

Oferujemy: