Personalizowana kawa z własnym logo na opakowaniu

Potrzebujesz praktycznego i wyjątkowego prezentu albo planujesz rozpocząć sprzedaż kawy w swojej kawiarni lub restauracji? Tak zwana kawa personalizowana to w naszym wydaniu świeżo palona kawa ziarnista lub mielona zamknięta w opakowaniu, które wspólnie zaprojektujemy i opatrzymy Twoim logo. Stwórz z nami niepowtarzalny produkt w postaci kawy z logo Twojej firmy, który z dumą będziesz mógł wręczyć kontrahentom lub oferować klientom swojego lokalu. Profesjonalny wygląd i aromatyczna zawartość zaskoczy każdego, a przed Tobą otworzy nowe możliwości. Kawa lub herbata personalizowana to doskonała alternatywa dla nudnych i powszechnie wręczanych podarunków, idealnie nadająca się na każdą okazję. Dokładny opis świeżo palonych kaw, które masz możliwość umieścić w opakowaniu znajdziesz przechodząc do zakładki – Kawa z palarni do biura i gastronomii.

Personalizowana kawa z własnym logo firmy kawiarni restauracji hotelu

Logo Twojej firmy na opakowaniu kawy

Świeżo palona kawa z logo Twojej firmy na opakowaniu, to doskonały pomysł na prezent dla kontrahentów i niecodzienny sposób na promocję Twojego biznesu.

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie etykiety, na których umieszczone zostanie logo oraz slogan określający przeznaczenie produktu, a całość okrasimy odpowiednio dobraną szatą graficzną. Zaproponujemy opakowanie i ewentualne dodatki, aby wykreowana przez Ciebie kawa personalizowana odzwierciedlała charakter Twojego przedsiębiorstwa lub firmy, którą reprezentujesz.

Kawa z logo firmy stanowi praktyczny i wyróżniający się na tle innych produkt marketingowy. Estetyczny wygląd oraz unikatowa zawartość w postaci świeżo palonej kawy z polskiej palarni lub herbaty to gwarancja zadowolenia obdarowanej osoby.

Kawa z logo do firmy

Kawa z logo kawiarni lub restauracji

Każdy kawosz chętnie zabierze do domu kawę ze swojej ulubionej kawiarni czy restauracji, dlaczego miałbyś nie wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom?

Kawa z logo kawiarni, w pięknym opakowaniu z gustowną etykietą to produkt delikatesowy. Wspólnie stworzymy Twoją kawę, którą następnie z dumą będziesz mógł zaoferować swoim klientom. Jesteśmy pewni, że wprowadzenie możliwość zakupu kawy personalizowanej w Twoim lokalu usatysfakcjonuje zarówno Ciebie jako gospodarza jak i Twoich gości.

Nie trzeba przekonywać, że kawa personalizowana dostępna w kawiarni czy restauracji, zdecydowanie wpłynie na jej prestiż i postrzegana będzie jako swego rodzaju unikat.

Kawa z logo kawiarni restauracji

Kawa z logo hotelu lub pensjonatu

Personalizowana kawa z logo hotelu lub pensjonatu z pewnością zaintryguje wszystkich Twoich Gości, a kawosze będą wręcz wniebowzięci.

Taki produkt możesz wykorzystać do promocji swojego hotelu, umieszczając na opakowaniu informacje, które sprawią, że goście zapamiętają Twój przybytek i powrócą do niego w przyszłości.

Jeżeli oferujesz swoim gościom sprzedaż produktów lokalnych lub produktów wysokiej jakości kawa z logo hotelu może Cię zainteresować? Personalizowana kawa z polskiej palarni, elegancko opakowana, zaopatrzona w estetyczną etykietę z logo hotelu, doskonale wpiszę się w Twoją dodatkową ofertę i elegancko będzie się prezentować w hotelowej witrynie.

Kawa z własnym logo do hotelu
Kawa w opakowaniu z własnym logo? To bardzo proste!
  • Wybierz kawę, która znajdzie się w opakowaniu personalizowanym – tą samą kawę możesz pić w swoim biurze lub serwować we własnym lokalu. Kawę wybierzesz z dostępnych u nas mieszanek kaw lub kaw jednorodnych – Kawa świeżo palona do biura i gastronomii.
  • Zdecyduj w jakiej torebce ma zostać zamknięta Twoja kawa. Wybór dotyczy gramatury, rodzaju opakowania oraz jego koloru. W ofercie posiadamy kilka rodzajów opakowań w różnych kolorach (biały, czarny, złoty, kraftowy, itp.). W przypadku większego nakładu możliwe jest zamówienie torebek spoza oferty.
  • Na podstawie Twojego pomysłu przygotowujemy propozycję etykiety, którą umieścimy na opakowaniu kawy. Wspólnie dopracujemy szczegóły, a następnie finalizujemy projekt i drukujemy etykiety w określonym nakładzie.
  • Ustal jakie dodatkowe informacje, poza wymaganymi przepisami prawa, znajdą się na etykiecie informacyjnej umieszczonej z tyłu kawy personalizowanej.
  • Jeśli zechcesz, wzbogać opakowanie dodatkami, tak aby wyróżniało się jeszcze bardziej i było unikatowe. Dodatkiem może być ozdobny klips do zamykania, dodatkowa przypinka na górze opakowania czy zawieszka zawierająca specjalną dedykację.

Ty decydujesz jak będzie wyglądała kawa z logo Twojej firmy, kawiarni, restauracji czy hotelu.